TARİX | VAXT | ŞƏHƏR | KOMANDALAR | HESAB | NÖV |
14-04-2024 | 19:00 | Tbilisi İdman Sarayı | Gürcüstan - Azərbaycan | 3:2 | YO |
16-04-2024 | 19:00 | Tbilisi İdman Sarayı | Gürcüstan - Azərbaycan | 2:1 | YO |
TARİX | VAXT | ŞƏHƏR | KOMANDALAR | HESAB | NÖV |
17-01-2022 | Saat 17:00 | Borgloon, Belçika | Belçika - Azərbaycan | 5:3 | YO |
22-01-2022 | Saat 17:30 | Qroningen şəhəri, Martini Plaza | Gürcüstan - Azərbaycan | 3:2 | AÇFM |
26-01-2022 | Saat 23:30 | Qroningen şəhəri, Martini Plaza | İspaniya - Azərbaycan | 2:2 | AÇFM |
29-01-2022 | Saat 20:30 | Amsterdam şəhəri, Ziggo Dome | Azərbaycan - Bosniya və Herseqovina | 4:2 | AÇFM |
19-09-2022 | Saat 19:00 | Aktau, Halyk Arena | Qazaxıstan - Azərbaycan | 5:3 | YO |
20-09-2022 | Saat 15:30 | Aktau, Halyk Arena | Qazaxıstan - Azərbaycan | 6:5 | YO |
07-10-2022 | Saat 20:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Polşa | 4:3 | DÇƏM |
11-10-2022 | Saat 19:00 | Afina. Teodoros-Putos İdman zalı | Yunanıstan - Azərbaycan | 0:7 | DÇƏM |
03-03-2023 | Saat 20:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Yunanıstan | 5:2 | DÇƏM |
07-03-2023 | Saat 23:00 | Koszalin İdman Sarayı | Polşa - Azərbaycan | 7:2 | DÇƏM |
15-09-2023 | Saat: 19:30 | Buzau. Romeo Lamandi | Rumıniya - Azərbaycan | 3:1 | DÇER |
20-09-2023 | Saat 18:30 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Niderland | 6:1 | DÇER |
06-10-2023 | Saat 20:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Qazaxıstan | 2:4 | DÇER |
11-10-2023 | Saat 18:00 | Astana. Jekpe-Jek Sarayı | Qazaxıstan - Azərbaycan | 3:2 | DÇER |
15-12-2023 | Saat 20:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Rumıniya | 5:5 | DÇER |
20-12-2023 | Saat 21:30 | Almere. Topsportcentrum Almere | Niderland - Azərbaycan | 3:0 | DÇER |
2021-ci il
TARİX | VAXT | ŞƏHƏR | KOMANDALAR | HESAB | NÖV |
29 yanvar 2021 | 18:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Slovakiya | 4:1 | AÇ - SM |
2 fevral 2021 | 20:00 | Afina | Yunanıstan - Azərbaycan | 0:3 | AÇ - SM |
4 mart 2021 | 19:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Moldova | 5:1 | AÇ - SM |
9 mart 2021 | 20:30 | Çoresku | Moldova - Azərbaycan | 3:5 | AÇ - SM |
8 aprel 2021 | 18:00 | Levice | Slovakiya - Azərbaycan | 1:1 | AÇ - SM |
14 aprel 2021 | 19:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Yunanıstan | 4:0 | AÇ - SM |
18 dekabr 2021 | 18:00 | FHN-in İdman-sağlamlıq mərkəzi | Azərbaycan - Ukrayna | 0:4 | YO |
19 dekabr 2021 | 18:00 | FHN-in İdman-sağlamlıq mərkəzi | Azərbaycan - Ukrayna | 1:5 | YO |
TARİX | VAXT | ŞƏHƏR | KOMANDALAR | HESAB | NÖV |
11 aprel 2019 | 20:00 | Liepaya, Latviya | Latviya - Azərbaycan | 1:3 | |
12 aprel 2019 | 19:00 | Liepaya, Latvia | Latviya - Azərbaycan | 2:2 |
YO |
15 aprel 2019 | 21:00 | Zrenjanin, Serbiya | Serbiya - Azərbaycan | 1:2 |
YO |
16 aprel 2019 | 20:00 | Pozarevic, Serbiya | Serbiya - Azərbaycan | 7:5 |
YO |
26 avqust 2019 | 19:30 | Minsk, Belarus | Belarus - Azərbaycan | 5:3 |
YO |
28 avqust 2019 | 19:00 | Borisov, Belarus | Belarus - Azərbaycan | 4:2 |
YO |
22 sentyabr 2019 | 16:00 | Həştərxan, Rusiya | Rusiya - Azərbaycan | 2:1 |
BT |
23 sentyabr 2019 | 16:00 | Həştərxan, Rusiya | İran - Azərbaycan | 2:2 |
BT |
25 sentyabr 2019 | 15:00 | Həştərxan, Rusiya | Azərbaycan - Qazaxıstan | 2:5 |
BT |
23 oktyabr 2019 | 20:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Moldova | 3:1 |
DÇ - ƏM |
24 oktyabr 2019 | 20:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Monteneqro | 3:2 |
DÇ - ƏM |
26 oktyabr 2019 | 20:00 | Bakı İdman Sarayı | Slovakiya - Azərbaycan | 0:2 |
DÇ - ƏM |
21 yanvar 2020 | 20:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Özbəkistan | 2:3 | YO |
22 yanvar 2020 | 20:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Özbəkistan | 4:3 | YO |
29 yanvar 2020 | 23:00 | Qradsk vrt Arena | Xorvatiya - Azərbaycan | 2:0 | DÇ - ER |
30 yanvar 2020 | 20:00 | Qradsk vrt Arena | Azərbaycan - Rusiya | 4:3 |
DÇ - ER |
1 fevral 2020 | 20:00 | Qradsk vrt Arena | Slovakiya - Azərbaycan | 3:3 |
DÇ - ER |
TARİX | VAXT | ŞƏHƏR | KOMANDALAR | HESAB | NÖV |
23-01-2018 | 21:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - İran | 3:3 | AÇ |
24-01-2018 | 21:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - İran | 1:4 | AÇ |
02-02-2018 | 21:00 | Sloveniya, Lyublyana şəhəri | Fransa - Azərbaycan | 3:5 | AÇ |
04-02-2018 | 23:45 | Sloveniya, Lyublyana şəhəri | Azərbaycan - İspaniya | 0:1 | AÇ |
06-02-2018 | 21:00 | Sloveniya, Lyublyana şəhəri | Portuqaliya - Azərbaycan | 8:1 | AÇ |
23-09-2018 | 16:00 | Bakı İdman Sarayı | Azərbaycan - Qazaxıstan | 1:3 | YO |
TARİX | VAXT | ŞƏHƏR | KOMANDALAR | HESAB | NÖV |
11.04.2017 | 20:00 | Bakı | Macarıstan - Azərbaycan | 1:6 | AÇ |
09.04.2017 | 18:30 | Bakı | Azərbaycan - Albaniya | 5:0 | AÇ |
08.04.2017 | 18:30 | Bakı | Azərbaycan - Bosniya və Herseqovina | 5:4 | AÇ |
30.03.2017 | 18:30 | Bakı | Azərbaycan - Moldova | 3:2 | YO |
29.03.2017 | 18:30 | Bakı | Azərbaycan - Moldova | 6:1 | YO |
03.12.2017 | 18:30 | İsfahan | İran - Azərbaycan | 3:3 | BT |
04.12.2017 | 16:30 | İsfahan | Rusiya - Azərbaycan | 4:3 | BT |
06.12.2017 | 09:30 | İsfahan | Qazaxıstan - Azərbaycan | 3:3 | BT |